همزمان با چهلمین سالروز پرشکوه انقلاب اسلامی؛

کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان با برنامه‌های متنوع فرهنگی به پیشواز این روز بزرگ می روند.

پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان زنجان با حضور قاسم موحدیان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان، کارشناسان ستادی شهرستان و مسئولین کتابخانه های عمومی با محوریت تشکیل ستاد دهه فجر و تبیین جشنواره خاطره نویسی کتابداران و اعضا در محل کتابخانه عمومی سهروردی برگزار شد.

در این جلسه، موحدیان ضمن تقدیر از زحمات همکاران خود در کتابخانه های عمومی بیان داشت: با توجه به این که ما یکی از بزرگترین ارگان های فرهنگی کشور هستیم رسالت بزرگی بر دوش ما قرار دارد تا هر چه بهتر این پیروزی شکوهمند را جشن بگیریم و با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی به استقبال آن برویم.

وی با اشاره به برنامه های کتابخانه های عمومی شهرستان در این دهه گفت: با همکاری کلیه کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی در ایام دهه فجر برنامه های متنوعی در قالب: نشست های کتابخوانی، قصه گویی، جمع خوانی، مسابقات کتابخوانی، نقاشی، روایتگری انقلاب، جشن انقلاب و ... در کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان برگزار خواهد شد.

رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان در ادامه یادآور شد: امسال چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی است و کتابخانه ها باید سهم خود را در حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و شناساندن هر چه بیشتر این روزها به نسل جوان ایفا کنند.

موحدیان در ادامه با  تبیین جشنواره خاطره نویسی کتابداران و اعضا، برگزاری این جشنواره را علاوه بر ایجاد همدلی بین کتابداران و اعضا، در گسترش فرهنگ کتابخوانی موثر  دانست.

در ادامه جلسه، مسئولین کتابخانه های عمومی نیز ضمن بیان دیدگاه های خود در مورد مسائل مطرح شده به بحث و تبادل نظر پرداخته، پیشنهاداتی در خصوص برگزاری باشکوه تر دهه فجر  بیان داشتند.